РУССКИЙ ВОЕННЫЙ КОРАБЛЬ, ИДИ НАХУЙ!!!

Римські штори день / ніч

Римські штори день / ніч по типу монтажу і відкриття нагадують рулонні. Однак вони не згортаються, а красиво піднімаються вгору рівномірними складками. Це забезпечує більш естетичний зовнішній вигляд виробів і розширену функціональність. Особливо цікаво виглядають на вікнах римські штори блекаут, купити які пропонує наш інтернет-магазин.

Моделі день / ніч позбавлені загальної нестачі всіх інших римських штор. Він полягає в тому, що коли полотно піднімається, повністю відкривається «голий» віконний проріз, через це зникає враження завершеності інтер’єру. В день / ніч передбачено ще одне полотно, роль якого виконує прозорий тюль або легка вуаль.

Римські штори день ніч -область застосування

Ролети римські штори відрізняються від рулонних ще і тим, що вимагають більш ретельного догляду. Тому вони навряд чи підійдуть для кухні або будь-яких інших господарських приміщень з підвищеним рівнем вологості, де також високий ризик забруднення. Найкраще використовувати римські штори день / ніч в спальні або дитячій, де іноді просто необхідно регулювати рівень освітленості. Для цього буде достатньо опускати або піднімати верхню полотно, що не пропускає світло.

Тканинні римські штори будуть добре виглядати в їдальні або вітальні. Оригінальні складки дозволяють виробу ефектно вписується в класичний, модерністський або сучасний інтер’єр. Завіси стануть його окрасою, будуть привертати увагу.

Вибір матеріалів

В якості прозорого полотна в римських шторах день / ніч зазвичай використовують тюль або легку органзу. Верхнє полотно, яке затемнює кімнату і забезпечує захист від яскравих сонячних променів, виконується з наступних матеріалів:

натуральні, до яких відносяться щільний та практичний льон, бавовна, шовк і вовна виключно природного походження;
синтетичні застосовуються частіше, це – поліестер, віскоза або акрил, а також спеціально розроблена тканина блекаут, яка поглинає сонячні промені.

Вибираючи римські штори в інтернет-магазині, враховуйте власні переваги і особливості розміщення виробів. Це допоможе не помилитися з матеріалами. Ви завжди можете скористатися допомогою консультанта нашого інтернет-магазину, який дасть відповіді на будь-які питання.

Залишити відповідь

Close Menu
×

Cart