(063) 746-38-75   (067) 209-33-05   Пн-пт 9:00-18:00

Жалюзі в дитячу

rulonnye-shtory-na-kuhnyu2 (1)

Установка рулонных штор

Жалюзі в дитячу: що потрібно знати?

Облаштування кімнати для дитини вимагає ще більш ретельного підходу, ніж інших приміщень. Дизайн інтер’єру, в тому числі вікон, повинен бути максимально безпечний і комфортний. Оптимальним рішенням при його оформленні стане покупка жалюзі день ніч в дитячу. Такий вибір допоможе легко регулювати ступінь освітленості кімнати, що забезпечить міцний сон вашому малюку і світле простір під час активності.

Як вибрати?

Перш ніж вивчати асортимент жалюзі в магазині батькам потрібно відповісти на ряд питань, які стосуються майбутнього придбання. Щоб полегшити вам завдання, назвемо деякі з них.

Вік і стать вашого малюка?
Які першочергові функціональні вимоги?
Чи безпечна така конструкція?
Який вид вироби для вас краще?
Для зовсім маленьких дітей, які ще не доросли до енергійних ігор, ні зовнішній вигляд, ні особливості структури пристрою великого значення не мають. Головним критерієм стане високий рівень захисту від сонячних променів.

Більш дорослим активним дітям потрібно вибирати максимально безпечні варіанти. Як би стереотипно це не звучало, але плануючи оформлення для хлопчика або дівчинки звертайте увагу на звичні колірні рішення або відштовхуйтесь від уподобань самої дитини. Зважайте на те, з якого матеріалу виготовлений механізм. Як швидко брудниться тканину і відштовхує чи пил.

Жалюзі в дитячій

Якщо головною роллю ролет буде регулювання освітлення в кімнаті, а саме вікно недоступне для дитини, то горизонтальні пристрої цілком підійдуть. Але пам’ятайте про те, що про жорсткі пластикові або алюмінієві ламелі діти можуть поранитися, а також такий варіант може стати накопичувачем пилу.

Вертикальні жалюзі мають більше переваг, адже вони найчастіше тканинні, тому не несуть небезпеки, а з керуванням впорається навіть малюк. Важливою деталлю є їх обробка пилевідштовхуючий просоченням, а також широкий вибір кольорів і фактур.

Найбільш вишукано і сучасно виглядають рулонні штори, які можуть бути виконані в варіанті день / ніч. Крім всіх звичних позитивних характеристик, вони ще мають величезний асортимент матеріалів і зображень, аж до обраного вами малюнка, який наноситься методом фотодруку. Тому, якщо ви вибрали рулонні штори, крім краси і практичності, ви отримуєте індивідуальний дизайн за інтересами вашої дитини.

Купити відповідні жалюзі, які відповідають всім вашим побажанням, ви зможете на нашому сайті. До кожного виробу додається докладний опис. Крім цього ми пропонуємо вам вибрати розмір штор. Наша компанія виконує також нестандартні вироби під замовлення. Ми можемо запропонувати вам варіанти жалюзі, які захищають від сонячних променів і блокують зайве тепло. Можливий також обмін невідповідного товару, при дотриманні простих умов.

Види тканин

Роллети з ламелями з прозорої сітки та більш плотної тканини. Це дає можливість керувати світлом у кімнаті.

Блокування світла

50%

Блекаут – це тканеві роллети, які майже повністю блокують світло. Бувають двух типів – звичайні та блекаут срібло. 

Блокування світла

90%

Льон – штори з синтетичного матеріалу зі структурою ткани з льону. Красивий вигляд, легкий  догляд, та затишок в оселю.

Блокування світла

45%

Жалюзі батист – з тонкої легкої тканини. Вони захищають від сонця, але гарно пропускають денне  світло до кімнати.

Блокування світла

15%
Close Menu
×

Cart