Звонки (067) 209-33-05 Тільки Viber - (063) 746-38-75  Пн-пт 9:00-18:00

Установка тканевих ролет день-ніч

Тканинні ролети типу день-ніч складаються з трьох основних частин: полотно з тканини, вал, який обертається і трубка-обважнювачі. Закритий тип конструкції передбачає наявність коробу з пластику. В системі день-ніч два шари тканини, яка розташовується по обидва боки вала. Полотно складається з тканин різної прозорості, які розташовані по черзі. У цьому вся суть такого виду ролетів, їх можна регулювати залежно від того, яка освітленість приміщення вам потрібна.

Як установити

Ролети встановлюються дуже просто. Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції і монтаж не займе у вас багато часу:

Кронштейн встановлюють на верхню планку, волосінь простягають волосінь через механізм і зав’язують.
Направляючі механізму монтують в тканинної вал.
Встановлюють засувку з шестерінкою.
Рулонну штору кріплять в механізм.
Монтують торцеві заглушки і надягають зацеп на кронштейн.
Ролет встановлюють на вікно і закріплюють.
Є невелика різниця в монтажі жалюзі на стулку вікна і на глуху частину. Відмінність в тому, що при установці на стулку використовують зачіп, а при кріпленні глуху стулку використовують саморізи.

Де використовують

Тканинні ролети, які підходять для будь-якого часу доби – відмінна система для регулювання ступеня освітленості. Також, вони прикрашають інтер’єр і добре підходять до будь-якого дизайну кімнати. Застосовувати такі штори можна як для маленьких кімнат, так і для приміщень з великими вікнами. Підійдуть тканинні ролети типу день-ніч для всіх кімнат вашої квартири: кухні, спальні, вітальні. Дуже добре виглядають жалюзі в офісних будівлях різного призначення. Різноманіття кольорів і малюнків штор дають можливість доповнити будь-який сучасний інтер’єр.

Замовляйте ролети день-ніч і отримуйте універсальні штори за прийнятною ціною.

Залишити відповідь

Close Menu
×

Cart