(063) 746-38-75   (067) 209-33-05   Пн-пт 9:00-18:00

Вже по назві нескладно здогадатися, що тканинні ролеты блэкаут створені спеціально для затемнення кімнати. Такі вироби згодяться не лише в період білих ночей. Вони також ідеально підходять для комфортного сну в денний час.

Штори рулонні “Блэкаут” виготовляють із спеціальної тканини, яка має сатинове переплетення. Вона не пропускає світло, тому опускаючи штори, ви можете добитися повної темряви в кімнаті. Піднімаючи їх на ту або іншу висоту, можна легко регулювати рівень освітленості.

Переваги рулонних штор

Ролети на вікна “Блэкаут” користуються популярністю не лише через свою основну якість – не пропускати світло☀. Окрім цього, вони мають і інші переваги:

  • Ефективно відбивають сонячне світло. Тому їх цілком можна використати як захист від жари в літній період.
  • Хороші теплоізоляційні властивості.
  • Надійний захист від протягів.
  • Додаткова звукоізоляція.

Також, можна порекомендувати купити тканинні ролеты “Блэкаут”, якщо у будинку живе маленька дитина. У конструкції виробів відсутні металеві елементи, а закриття відбувається м’яко і плавно. Тому цікавий малюк буде в цілковитій безпеці, якщо вирішить пограти з шторами.

Область застосування

Купити тканинні штори “Блэкаут” можна для будь-якого приміщення у будинку. Завдяки різноманітності кольорів та типів, вони впишуться у будь-який інтер’єр. Залежно від своїх переваг ви можете вибрати класичний або римський варіант, легкі плісе або венеціанські моделі. Існують вироби, які розміщуються вертикально, а не горизонтально, а також моделі, виконані з легких дерев’яних планок або матеріалів, що не пропускають вологу.

Ці моделі можна використати не лише удома. Вони підходять для ресторанів або кафе, кінотеатрів, офісів і торгових точок. Різноманітність варіантів дає можливість вибрати відповідні завіси для приміщень будь-якого призначення.

Close Menu
×

Cart