Звонки (067) 209-33-05 Тільки Viber - (063) 746-38-75  Пн-пт 9:00-18:00

Тканеві ролети: найкраща альтернатива шторам

Традиційні тканинні штори добре виглядають в приміщенні. Однак у них є істотні недоліки – з часом вони накопичують пил, ще ці вироби займають певний простір, що важливо для малогабаритних квартир.

Тому ми пропонуємо розумну альтернативу – купити тканинні ролети. Вони позбавлені цих мінусів, більш зручні і дозволяють не менш ефективно управляти освітленістю в кімнаті.

Особливості та переваги
Тканинні рулонні штори повністю відповідають своїй назві – вони згортаються в рулон на спеціально призначений валик, який розміщується безпосередньо над вікном. У нижній частині полотна з тканини прикріплена планка з алюмінію або пластику, яка утримує штору в потрібному положенні. Це дає можливість повністю або частково закривати вікно.

Переваги такої конструкції очевидні:

економія простору, візуальне його збільшення;
просте управління шторами;
ефектне оформлення, яке можна підібрати під дизайн інтер’єру;
простий догляд.
Рулонні штори – тканинні ролети виконуються як з натуральних, так і з синтетичних матеріалів. Переважніший перший варіант, однак ми все ж рекомендуємо вибирати рішення з незначним додаванням синтетики. Такі тканини більш стійкі до забруднення і ультрафіолетового випромінювання, мають високу міцність, а також довго служать, не створюючи проблем.

Ролети «день / ніч»
Коли виникає необхідність створити в кімнаті повне затемнення навіть при яскравому сонячному світлі, варто купити тканинні ролети день / ніч. Вони складаються зі смуг чорного і білого кольорів. Чорну частина виготовляють з щільного матеріалу, який абсолютно не пропускає денне світло. Тому, зміщуючи смуги, можна домогтися потрібного рівня освітленості.

Такі ролети ідеально підходять для спальні або вітальні. Також вони використовуються в кафе або ресторанах, де часто виникає необхідність в створенні розслабляючого напівтемряви.

В процесі вибору рулонних штор потрібно звертати увагу на конструкцію валика, яка може бути відкритою або закритою. Відкритий варіант дешевше, проте закритий виглядає більш естетично, тому користується великим попитом. Також важливі критерії вибору – це різновид тканини, а також дизайнерське оформлення виробів, підбирати яке краще відповідно до своїх уподобань.

Залишити відповідь

Close Menu
×

Cart