(063) 746-38-75   (067) 209-33-05   Пн-пт 9:00-18:00

Штори рулонні блекаут

Штори рулонні блекаут – ідеальний вибір для тих приміщень, де потрібен час від часу повністю перекривати доступ сонячного світла. Такі вироби купують для спальні, домашнього кабінету або дитячої кімнати. Доречною буде їх використання в квартирах на верхніх поверхах багатоповерхових будинків і, якщо вікна виходять на сонячну сторону.

Часто штори рулонні блекаут можна зустріти в кінотеатрах, фотостудії, оранжереях, хімічних лабораторіях – всюди, де виникає необхідність ефективного управління світловим потоком.

Що являють собою штори блекаут

Вперше вироби з’явилися в Фінляндії. Жителі цієї країни швидко взяли винахід, так як воно давало можливість затемнити спальні в затяжні періоди білих ночей. Звідси фіранки блекаут почали свою переможну ходу по світу.

Їх відмінність – висока щільність полотна, яке складається з трьох шарів:

1 – Сторона, яка прилягає до вікна і відповідно виходить на вулицю, виконується з щільного поліестеру. Цей матеріал ефективно поглинає сонячне світло. Він виступає в якості каркаса – висока щільність не дає полотну деформуватися.
2 – Тканина, яка розсіює світло. Вона з високими теплоізоляційними властивостями. Так само, як і поліестер, вона дуже щільна, що і дозволяє домогтися повного затемнення кімнати.
3 – Особовий шар виконує лише декоративну функцію. Він дає можливість підібрати штори рулонні блекаут, які за кольором і оформленню краще впишуться в інтер’єр.
Декоративний шар може бути різних кольорів, його прикрашають зображеннями, орнаментами, візерунками, написами. При його виборі орієнтуйтеся на свій смак.

Що краще: відкриті чи касетні?

При покупці виробів звертайте увагу не тільки на зовнішній вигляд, але і на щільність кожного з шарів. Також пам’ятайте про те, що існує два види рулонних штор.

Перший – це прості і найбільш доступні за ціною відкриті системи. Вони легко монтуються, але мають один недолік – технологічні отвори в нижній частині і з боків.

Другий різновид – касетні. Тут рулон з полотном ховається в спеціальному коробі, розташованому на верхній частині віконної рами. Така система обійдеться дорожче, але тільки вона забезпечить повне затемнення навіть при яскравому сонці.

Залишити відповідь

Close Menu
×

Cart