Звонки (067) 209-33-05 Тільки Viber - (063) 746-38-75  Пн-пт 9:00-18:00

Що таке тканеві ролети?

Пластикові вікна в квартирі виглядають набагато красивіше, якщо їх оформити тканинними ролетами. Вони – гарна альтернатива звичним штор або жалюзі. Рулонні жалюзі добре захищають від сонця і прекрасно доповнюють будь-який інтер’єр.

Види матеріалів

Вибирати рулонні жалюзі треба не тільки за кольором або ціною. Важливим критерієм є тканина, з якої виготовлені ролети. На вибір зазвичай пропонують:

  • BlackOut. За назвою відразу зрозуміло, що тканина дуже щільна, і вона не буде пропускати промені сонця в квартиру або офіс. Зовні полотна покриті матеріалом, який відбиває світло, і тому знижує температуру всередині приміщення.
  • Напівпрозора тканина. Якщо хочеться впустити трохи світла в свій будинок, то треба вибирати рулонні штори з таких матеріалів. Їх ціна зазвичай нижче.
  • День ніч. Це – універсальне рішення, коли можна регулювати полотна різної щільності в залежності від часу доби і вашого бажання по освітленості кімнати.
  • Перед тим як будете купувати тканинні жалюзі, визначте їх основне призначення та відповідно до цього вибирайте матеріал. Також звертайте увагу на саму тканину, її якість.

Як вибрати

При виборі рулонних тканинних жалюзі потрібно враховувати багато характеристик.

  • Колірна гамма ролет повинна гармонійно вписуватися в інтер’єр.
  • Краще використовувати теплі кольори в північній частині будівлі і холодні відтінки для сонячної сторони.
  • Не забувайте про малюнок на шторах, він прикрасить дизайн кімнати.

По конструкції рулонні жалюзі ділять на два основних типи: відкриті і закриті. Якщо вам потрібно, щоб жоден промінь світла не потрапив в комнт, купуйте завіси закритого типу. Вони рухаються по напрямних, щоб максимально закрити отвір.

Купувати тканинні жалюзі в нашому інтернет-магазині вигідно та швидко. Для вас тільки якісний товар, великий вибір сучасних дизайнів і тканин, вигідні ціни.

Залишити відповідь

Close Menu
×

Cart