(063) 746-38-75   (067) 209-33-05   Пн-пт 9:00-18:00

Рулонні штори. Переваги.

Доброго дня. Хотів сьогодні поділитись думками щодо рулонних штор. Насправді, цей вид штор в наш час дуже популярний, але це лише початок. Вся справа в наших звичках та оточенні. Чомусь наші люди звикли, що штори повинні бути великими та массивними. На справді – це скоріше звичка, оскільки рулонні штори дуже гарно можуть поєднуватись майже з будь-яким дизайном.
По-перше – це вдається за рахунук великої кількості видів штор, колорів та наявність малюнків.
По-друге – для того що б це зрозуміти, достатньо просто побачити як виглядає оселя в живу. Рулонні штори не громоздкі, та на справді з ними з’являється відчуття, ніби стає більше простіру. До того ж, у вас з’являється додаткове місце на подоконніку.

Також, слід зазначити про практичну перевагу рулонних штор над звичайними.
Перша і значна перевага – це ціна. Ціни на рулонні штори набагато нижче ніж звичайні. Авжешь, оскільки і тканини на них набагато менше.
Другою перевагою можно назвати практичність. Так, саме практичність. Тканеві ролети часто виробляються з гіпоалергенних синтетічних тканин. А перевагою такої тканини є те, що така тканина майже не збирає пил! Да і не потребує якогось особливого догляду. Достатньо просто периодично пилесосити на мінімальній потужності, або просто протерти їх звичайною вологою ганчіркою, і все.
Третій плюс – це вигляд вашої оселі. Доречі, деякі моделі гармонійно підходять як для квартири/дому, так і для сучасного офісу. Причому для офісу, вони виглядають набагато краще ніж звичайні звичні вертикальні жалюзі.

Четвертий плюс – також як для дому так і для офісу – нафвність моделей що можуть на 100 відсотків робити затемнення. Це так звані моделі блекаут.
Приклад для дому – якщо у вас є маленька дитина, яка потребує денного сну, ви легко можете зробити затемнення в кімнаті для комфортного сну.
Приклад для офісу – приміщення де можуть проводитись презентації на проекторі. Завдяки шторам блекаут, ви легко зробите необхідний рівень освітлення для цього.
П’ята перевага – блоквання надлишкового тепла. Якщо деякі з ваших вікон виходять на сонячну сторону, ви вже прекрасно знаєте що це таке влітку. Саме для цього існують спеціальні моделі рулонних штор “блекаут срібло“, які не тільки можеть давати затемнення, алей й відбивати сонячне світло. Досягається це завдяки спеціальному матеріалу з зовнішньої сторони. Так, звичайно такі штори не замінять кліматичну системму, але зменшити нагрів приміщення вони здатні.
Шоста перевага – простіще керування. Так, звучить забавно, але тканеві ролети саме у вигляді рулонних штор (саме рулонні а не риммські) дуже точно та зручно регулюються.
І це лише основні переваги. Про інші, ми ще поговоримо в наступних статтях.

Залишити відповідь

Close Menu
×

Cart