Звонки (067) 209-33-05 Тільки Viber - (063) 746-38-75  Пн-пт 9:00-18:00

Ролети відкритого типу

Тканинні ролети бувають двох видів. Найбільш популярні серед користувачів штори рулонні відкритого типу, так як вони мають багато переваг. У них проста конструкція: вал, на який кріпиться полотно, механізм управління, прикріплений до цього ж валу і нижній утяжелитель. Так як у тканинних штор немає касети на валу, їх можна монтувати на будь-які типи вікон.

Різновиди систем ролетів

Тканинні ролети з відкритим типом конструкції мають на вибір різні системи. Наша компанія пропонує наступні:

  • Compact. Система невеликих розмірів з діаметром валу до 20 мм, вона підійде для монтажу на стандартні вікна.
  • Mini. Модель компактна в згорнутому стані, у неї легкі утяжелителями, невеликий діаметр вала.
  • Standard. Збільшена система з посиленими кронштейнами і можливістю монтажу до стелі.
  • Maximus. Найбільша модель з валом діаметром до 35 мм, підходить для отворів великих розмірів.
  • Кожна з систем ролетів відкритого типу має свої переваги, про які треба дізнатися перед придбанням та монтажем тканинних штор. Зателефонуйте нашому консультанту, він розповість вам про переваги кожної моделі.

Переваги ролетів відкритого типу

У ролетів з відкритим типом є багато плюсів. Їх просто встановлювати і знімати, при цьому конструкція ролетів дуже надійна. Ціна на тканинні ролети такого виду порівняно невелика. Також їх можна монтувати на вікна будь-яких розмірів. Ще однією важливою перевагою тканинних ролетів відкритого типу – можливість вибирати забарвлення і малюнок під свій інтер’єр, адже в наявності завжди величезна палітра кольорів.

Якщо ви хочете, щоб ваша квартира виглядала сучасно, не вішайте на вікна фіранки з тюлю і оксамиту. Купуйте сучасні тканинні ролети відкритого типу в нашому магазині. Замовлення можна зробити швидко і зручно, адже у нас широкий асортимент, а ціни найвигідніші.

Залишити відповідь

Close Menu
×

Cart