Звонки (067) 209-33-05 Тільки Viber - (063) 746-38-75  Пн-пт 9:00-18:00

Як визначити розмір рулонних штор

Розміри рулонної штори визначаються двома цифрами, наприклад 60 х 170 см Тут 60 см – це ширина штори. Важливо розуміти, що на увазі мається ширина полотна тканини.

Щоб визначити, яка ширина штори оптимально підійде Вам, треба поміряти ширину скла у віконному отворі. Штора має бути трохи ширша, щоб з боків не залишалося просвітів.

Рулонні штори Oasis пропонують великий вибір готових стандартних розмірів. Для найбільш поширених форматів вікон від 40 см є стандартні розміри з кроком кожні 2,5 см. Якщо ж для Вашого вікна не підійдуть штори стандартної ширини, ми готові виготовити штору необхідного розміру, трохи укоротивши стандартний виріб. Це ніяк не відіб’ється на вартості замовлення (проте слід врахувати, що різання штор виконується виключно на умовах передоплати).

Що стосується висоти штор – вона однакова для усіх виробів і складає 170 см, це максимальна висота тканини. Якщо Ваше вікно у висоту має менше 170 см, штора опуститься рівно настільки це потрібно. І на відміну від “римських штор” підрізати висоту рулонної штори не потрібно.

Залишити відповідь

Close Menu
×

Cart