(063) 746-38-75   (067) 209-33-05   Пн-пт 9:00-18:00

Хочете всього одним рухом руки створювати в кімнаті приємну напівтемряву або, навпаки, перетворювати її на залите сонячним світлом приміщення? Пропонуємо купити рулонні штори день-ніч, які дозволяють легко справлятися з таким завданням. Вони складаються з різних смуг, завдяки яким і досягається подібний ефект.

Принцип роботи таких штор досить простий. Вони складаються з двох шарів, смуги на яких виготовляються з різних тканин. Один шар абсолютно прозорий, а інший не пропускає світло. Зрушуючи смуги один відносно одного, можна без зусиль добитися потрібного рівня освітленості в кімнаті.

Визначаємося з різновидом рулонних штор. Як купити рулонні штори день


Щоб купити ролеты день-ніч, потрібно буде спершу розібратися в різноманітті видів цих виробів :

  • Касетні “день і ночь”-ролети, які забезпечують найкраще затемнення навіть в сонячний день. Секрет криється в наявності тих, що направляють з боків вікна, завдяки яким повністю перекриваються проміжки між ним і шторою.
  • Міні-конструкції, які призначені для невеликих вікон. Штори закріплюються безпосередньо на стулках, що спрощує монтаж.
  • Штори день-ніч “Макси”. У відмінності від попереднього варіанту використовуються для великих вікон. Можуть закріплюватися на стіні над вікном, а також на стулці. Для підйому і опускання застосовується ланцюжок. Можна управляти шторами не вручну, а поставити електродвигун.

Повністю автоматичні рішення, в яких головну роль виконує все той же двигун. Ролеты “День і ніч” такого типу можуть управлятися пультом або інтегруватися в системи “Розумного будинку” з датчиками освітленості.

В процесі вибору треба враховувати матеріали, з яких виготовлені рулонні штори “день-ніч”. Кращі варіанти – це тканини натурального походження : льон, бавовна, шовк і інші. Проте якщо ви шукаєте міцні і надійні рішення, потрібно щоб в складі були і синтетичні волокна. Вони не лише підвищують прочностные характеристики, але і захищають полотна від швидкого забруднення

Close Menu
×

Cart